Garsonka Sylvia czarna
Garsonka Sylvia czarna
Garsonka Sylvia czarna
Garsonka Sylvia czarna
Garsonka Sylvia czarna
Garsonka Sylvia czarna
Żakiet Sylvia czarny
Spódnica czarna 70 cm

Garsonka Sylvia czarna

Rozmiar
568,00 zł
brutto / szt.
Cena regularna 568,00 zł / szt.
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14-dniowe prawo zwrotu

W razie pytań,

skontaktuj się: 690 687 698,
od poniedziałku do piątku w godzinach 8–15
Zapisz się do newslettera i odbierz kupon z rabatem 25 zł na pierwsze zakupy.
Zapisz się
* minimalna kwota zamówienia wynosi 250 zł

Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym Sarex-Moda.pl?

  1. Projektujemy i szyjemy w Polsce – każdy model powstaje w naszej autorskiej pracowni
  2. Darmowa dostawa Orlen Paczką dla zamówień od 200 zł
  3. Zwrot lub wymiana w ciągu 14 dni – bez stresu i formalności<
  4. Nietrafiony rozmiar? Oferujemy bezpłatną i wygodną wymianę
  5. Rozmiary od 34 do 56 – idealne dopasowanie do każdej sylwetki
  6. Możliwość wyboru osobnego rozmiaru góry i dołu
  7. Wykorzystujemy wyselekcjonowane materiały – gwarancja komfortu i trwałości
  8. Proste, szybkie i bezpieczne płatności online
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

W zestawie

Żakiet Sylvia czarny
Żakiet Sylvia czarny (1 szt.)
399,00 zł / szt.
Spódnica czarna 70 cm
Spódnica czarna 70 cm (1 szt.)
169,00 zł / szt.

Opis produktu

Elegancka garsonka Sylvia czarna uszyta z wysokiej jakości tkaniny.

Materiał jest matowy, przyjemny w dotyku, nie ulegający zgnieceniu. Ze względu na sprężystość materiału, garsonka jest komfortowa w użytkowaniu i ładnie układa się na sylwetce. Można prać ręcznie lub w pralce w 30 stopniach. Nie wymaga czyszczenia chemicznego. Materiał nadaje się na każdą porę roku. Skład tkaniny: 61% Poliester 33% Wiskoza 6% Spandex.

Elegancki żakiet z odpowiednią długością do spódnicy lub spodni. Elegancka stójka wydłuża szyję i tuszuje duży biust. Żakiet posiada podszewkę, która nie krępuje ruchów. Marynarka zapinana na 2 guziki. Żakiet taliowany. Cięcia pionowe wyszczuplają i wydłużają sylwetkę.

Spódnica ołówkowana pasku, posiada klasyczny krój z zaszewkami w przodzie i w tyle. Zapinana w tyle na guzik i kryty zamek błyskawiczny, który jest estetycznie schowany w szwie. Rozcięcie zakładane w tyle pozwala wygodnie się poruszać bez odsłaniania nóg. Spódnica posiada podszewkę, która nie krępuje ruchów. Spódnica do garsonki posiada jedną długość. Na życzenie klientek możemy indywidualnie skrócić długość, jednak bez możliwości zwrotu zamówienia.

Zakup garsonki jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ zarówno spódnicę jak i żakiet można wykorzystać osobno. Komplet pasuje zarówno do stylizacji wizytowych i na co dzień.

Garsonka dla kobiet w każdym wieku.Czarny kolor jest bardzo uniwersalny, ponieważ można go łączyć zarówno z ubraniami o jednolitym kolorze jak i różnorodnymi wzorami. Pasuje z prawie każdym kolorem. Garsonka Sylvia czarna pasuje do wszystkich sylwetek i przy każdym wzroście. Można dobrać różny rozmiar żakietu i spódnicy. Należy zaznaczyć odpowiednie rozmiary. Panie, które wolą krótszą marynarkę mogą zobaczyć garsonkę czarną.Warto zakupić sobie także spodnie klasyczne zwężane czarne. Przy zakupie trzech części w jednym zamówieniu- wysyłamy ten sam odcień. Istnieje możliwość zakupu samego żakietu Sylvia czarnego lub kostiumu Sylvia czarnego ze spodniami.

Szczegóły

Długość żakietu
Do bioder
Długość spódnicy
Midi (za kolano)
Detale
Żakiet zapinany na 2 guziki
Kołnierz ze stójką
Podszewka
Skład materiału
61% Poliester, 33% Wiskoza, 6% Spandex
Pielęgnacja
Prać ręcznie lub w pralce w 30°C
Styl
Wizytowy
Elegancki
Biurowy
Fason
Dopasowany
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie

5.00
Liczba wystawionych opinii: 72
5
72
4
0
3
0
2
0
1
0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Super,towar w porzadku
2026-05-25
HANNA, GOŁKÓW
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
W kolorze białym taką bym chciał ,mam już czarną jest super
2026-05-18
Elżbieta, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładna marynarka, świetnie odszyta. Bardzo polecam
2026-04-30
Agnieszka, Proszowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Kolor piekny szycie rowniez
2026-04-19
Beata, Słupsk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Otrzymany produkt odpowiada moim wymaganiom. Jestem bardzo zadowolona. Obsługa klienta związana z zamówieniem jest porofesjonalna.
2026-04-08
Jadwiga, Elbląg
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.
2026-03-10
Lidiya, Katowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna
2026-02-21
Bogusław, Międzyrzecz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładnie uszyta z dobrej jakości materiału. Rozmiar ok
2025-12-29
Zdzisława, Miączyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spódnica elegancka, uniwersalna, pasuje do wszystkiego. Dostawa szybka. Pełne zadowolenie.
2025-10-08
Krystyna, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękny materiał, bardzo dobrze skrojona garsonka.
2025-09-18
Aleksandra, Piekary Slaskie
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spodnica dobrze leży, wyszczupla sylwetkę, materiał nie gniecie się
2025-09-01
Krystyna, Margonin
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładna spódnica,klasyczna,elegancka
2025-08-21
Wioletta, Inowroclaw
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
spódnica super, świetny materiał, perfekcyjnie uszyta
2025-04-11
Renata, Rokietnica
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Material, krój, rozmiar wszystko w punkt
2025-04-11
Andrzej, Jarocin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością materiału, z którego jest uszyta spódnica. Nie jest to ostatni produkt jaki zamówiłam od tego producenta.
2025-03-20
Anna, Kutno
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Produkt godny polecenia
2025-03-18
Danuta, Lubliniec
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Garsonka bardzo solidnie wykonana, elegancka, akurat takiej szukałam
2025-02-11
Iwona, Żory
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładna spódnica. Długość odpowiednia, starannie uszyta. Pięknie dopasowana do mojego, wcześniej zakupionego, żakietu. Bardzo dziękuję
2025-01-30
Renata, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Super spódnica,polecam.
2025-01-23
Elżbieta, Rąbino
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spódnica bardzo fajna,polecam.
2025-01-14
Elżbieta, Rąbino
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Pięknue uszyta spódnica. Wymiary dokładnie takie jak podano. Elegancka i o takiej marzyłam. Polecam z całego serca.
2024-12-30
Ewelina, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 24 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
2024-12-25
Urszula, Wrocław (Wrocław-Krzyki)
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra obsługa i I cierpliwość w pomocy doboru kompletow
2024-12-16
Grażyna, Miejsce
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Przepiękny żakiet, leży idealnie.
2024-12-13
Malgorzata, Bogatynia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Jakość materiału i fason idealny.
2024-12-13
Malgorzata, Bogatynia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Spódnica bardzo ładna , zgodna z opisem.
2024-12-06
Agnieszka, Zielonka
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
spódnica bardzo starannie uszyta, dobry materiał, niestety rozmiar niewłaściwy i musiałam odesłać
2024-11-15
Janina, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękna garsonka. Materiał dobrej jakości.Jestem zadowolona.
2024-10-22
Krystyna, Żyrardów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Dobrze uszyta,świetnie układa się na sylwetce.
2024-10-22
Izabela, Mińsk Mazowiecki
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra jakość materiału. Produkt i jego rozmiar zgodny z opisem. Jedynie wydawało mi się po zdjęciach, że materiał jest trochę grubszy. Mimo to uważam zakup za udany. Polecam
2024-10-02
Paulina, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Siostra jest ze spódnicy również zadowolona.
2024-09-25
Lidia, Turek
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Wysoka jakość materiału i wykonania.Polecam.
2024-07-22
Iwona, Jaworzno
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam
2024-05-27
Izabela, Śmigiel
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo elegancka marynarka , jestem bardzo zadowolona.
2024-05-23
Beata, Dźwierzuty
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Panie Tomaszu dziękuję za miłą i fachową obsługę .Pozdrawiam J.Cz
2024-05-08
Janina, Braniewo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia potwierdzona zakupem
Zarówno żakiet jak i spodnie są świetne, Z zarówno pod względem kroju jak i wykonania.
2024-04-19
Ewa, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia potwierdzona zakupem
Garsonka przepiękna, porządnie odszyta, materiał bardzo dobry. Osobiście uważam możliwość dobrania góry i dołu w innych rozmiarach przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę".
2024-04-18
Bernadeta, Linowo
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Z ogromną radością mogę polecić zakup każdemu. Zamówiłam kostium Sylvia ze spodniami oraz bluzkę Julia, wszystko w kolorze czarnym. Bardzo doceniam rzetelność Pana Tomasza, widać tutaj niesamowitą dbałość o to by wszystko pasowało a co za tym idzie, również o zadowolenie klienta. Dopiero po powrocie z filharmonii zauważyłam, że rozmiar spodni został zamieniony na mniejszy zgodnie z sugestią w rozmowie, choć zapomniałam o tym wspomnieć aktualizując zamówienie. Bardzo dziękuję. Kostium leży wspaniale, jakby miara na niego była ze mnie zdjęta. Materiał cudowny, nie gniotący, bardzo przyjemny dla skóry, oddychający. Wygoda i elegancja najwyższej klasy! Zapewne nie były to moje ostatnie zakupy. Życzę samych sukcesów i wielu nowych wspaniałych projektów.
2023-11-04
b
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Mam kolor czarny. Rozmiar 36. Szycie i materiał wyśmienite. Rozmiar idealny. Wysyłka mega szybka. Polecam.
2023-03-11
Justyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
jestem bardzo zadowolona, rozmiar ok. materiał dobrej jakości. Dostawa bardzo szybka.Polecam bardzo
2023-02-04
maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garsonka Sylwia : bardzo dobry naterial mieki, nie gniotący, piękny kolor. W rzeczywistości wygląda jeszcze kepiej niż na zdjęciu. Bardzo elegancka. Proszę zwrócić uwagę na nowe rozmiary. Dopasowanie jest idealne.
2023-01-23
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garsonka leży bardzo dobrze, rozmiary zgodne z opisem, przyjemna w dotyku, wykonana bardzo starannie, polecam
2023-01-10
Malgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Pięknie dziękuję za znakomicie skrojony i starannie wykonany czarny żakiet Sylwia. Wyrób prawie doskonały, a cena umiarkowana.Przesyłka starannie złożone i zapakowane, otrzymałam w tempie ekspresowym.Jestem oczarowana zarówno ceną jak i jakością wyrobów.
2022-11-12
Matylda
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium bardzo dobrze uszyty, tkanina również super. Ogólnie produkt dobrej jakości, godny polecenia.Niestety musiałam odesłać, źle dobrałam rozmiar.
2022-10-30
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Rewelacyjna! Dobrze dopasowana. Świetnie leży. Trzeba kierować się rozmiarami w cm w tabeli, pełna zgodność.
2022-09-30
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garsonka bardzo elegancka i dobrego gatunkowo materiału, rozmiary według tabeli rozmiarów. Firma Pana Tomasza Sar reprezentuje swoje wyroby rzetelnie i profesjonalnie. Warto z taką firmą współpracować a nade wszystko polecam pewne zakupy dla każdego wieku.
2022-07-20
Hanna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Superrrrrrrrrr Wykonanie , z Bardzo Dobrego Materiału . POLECAM !!!! Dziekuje .
2022-06-20
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garsonka jest absolutnie piękna i elegancka. Obsługa na 6! Przesyłka natychmiastowa! Polecam zakupy w tym sklepie!
2022-03-30
Katarzyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet przepiękny! Bardzo wygodny ! Świetnie uszyty! Jestem zachwycona!
2022-02-09
Julianna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Artykuł wykonany bardzo starannie z dobrego materiału ogólnie bardzo polecam.
2021-12-13
Ewa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Super termin dostawy extra wykonanie . DANA
2021-11-08
Dana
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet SYLVIA czarny: zamówiłam rozmiar 44, ale niestety był zbyt opinający, więc zamieniłam na rozmiar 46. Wymiana przebiegła bezproblemowo i szybko. Sam żakiet bardzo mi się podoba. Polecam go zwłaszcza osobom nieco tęższym i z dużym biustem. Jest bardzo elegancki i z dość dobrego materiału. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
2021-09-08
Stefania
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Garsonka z dobrej jakości materiału, starannie uszyta. Profesjonalna i doradcza rozmowa w trakcie składania zamówienia. Zamówienie dostarczone w ciągu 3-ch dni. Jestem b. zadowolona z zakupu. Pozdrawiam
2021-08-05
Jadwiga50
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Pięknie leżący żakiet, zgodny z rozmiarem, świetny, nie gniotący się materiał.Obsługa idealna, paczka od zamówienia w ciągu 3 dni została dostarczona. Polecam.
2021-05-14
Halina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Doskonały wybór. Kostium idealnie skrojony i starannie uszyty z dobrego jakościowo materiału. Szybka obsługa. Polecam!!!
2021-04-30
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Pod każdym względem idealnie. Materiał i jakość wykonania super. Rozmiarówka zgodna z opisem. Największy plus za obsługę i indywidualne podejście do klienta, co jest obecnie rzadko spotykane.
2021-04-23
Eliżbieta
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Szybka obsługa wszystko super zamówiłam garsonkę Sylwia i spodnie czarne cygaretki wszystko super piekne polecam zakupy u Pana Tomasza był to mój pierwszy zakup ale napewno nie ostatni.Pozdrawiam.
2021-04-13
Halina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Ładnie uszyty kostium.Dobra jakość materiału .Wymiana na inny rozmiar bez najmniejszego problemu.Polecam serdecznie
2021-04-09
Joanna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Rewelacja! Jestem bardzo zadowolona z garsonki. Rozmiar idealny, materiał świetny. To już drugi model garskonki jaki zakupiłam. Szybka wysyłka. Polecam!
2021-03-21
Krystyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Jeżeli zmierzysz się jak trzeba, otrzymasz towar jak trza !!! Bardzo elegancki i dobry jakościowo garnitur , a zainteresowanie klientem ze strony firmy bezcenne . Gorąco polecam
2021-03-20
Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo elegancki i idealnie skrojony żakiet.Miły w dotyku,nie gniecący się materiał.Do noszenia na każdą okazję.Niedrogi w porównaniu do żakietów innych marek,a leży lepiej.
2021-03-15
Małgorzata
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Zakupiona garsonka SYLVIA oraz bolerko ADELE pięknie się prezentuje, ponieważ są uszyte z odpowiedniego materiału. Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu i polecam innym klientkom . Przedstawiona tabela wymiarów w dużym stopniu ułatwia dobór odpowiedniego rozmiaru .
2021-03-06
Helena
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
To mój pierwszy zakup w "tomaszsar" i bardzo udany. Garsonka ma staranne szycie, co dla mnie jest najważniejsze. Kolor i fason idealny. Zaletą jest możliwość kupienia różnych rozmiarów góry i dołu, co w moim przypadku było pomocne. Czekam na luźne (nie taliowane) sukienki to napewno kupię
2021-02-23
Nina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Świetny krój, idealnie dopasowany rozmiar, POLECAM
2021-02-15
Maria
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kostium pięknie skrojony, sylwetka wygląda w nim smukło mimo, że noszę roz .50. Elegancki i nowoczesny krój żakietu, odpowiednia dla mnie długość spódnicy - same plusy. Polecam gorąco :)
2021-02-04
Basia Trzebnica
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Od dłuższego czasu korzystam z zakupu garsonek u Pana Tomasza, powód : profesjonalizm w obsłudze, materiał , krój , wykonanie najwyższa półka. Dziękuję Panie Tomaszu. Polecam zakupy u Pana Tomka z całego serducha.
2021-01-25
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Żakiet starannie uszyty z wysokiej jakości. materiału.Jest to drugi zakiet i bluzkę która kupiłam .Firma o dużej dbałości o klientaBardzo polecam
2021-01-21
Danuta,Barbara
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Udany zakup. Garsonka idealnie dopasowana, długość odpowiednia. Polecam zakupy u Pana Tomka. Realizacja zamówienia, błyskawiczna, ceny na każdą kieszeń .Zadowolenie gwarantowane
2020-12-14
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Pierwszy zakup u Pana Tomasza i jestem niezmiernie zadowolona. Od lat chodzę w klasycznych czarnych spódnicach i ta wyjątkowo mi pasuje. Przede wszystkim długość jest komfortowa, a materiał elegancki. Piękny i nowoczesny krój żakietu, który jest miękki i wygodny, a zarazem elegancki.Dziękuję! Będę wracać.
2020-12-10
Agnieszka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Kupiłam garsonkę i do tego polecono mi spodnie. Czyli mam komplet. Jest fantastyczny. Pięknie odszyty. A kontakt z klientem zawodowstwo. Bardzo dziękuję Panie Tomaszu. Przesyłka dotarła szybko.
2020-12-09
Helena
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Przepiękny żakiet. Cudownie odszyty, bardzo dobry materiał. Kupiłam też spodnie. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Dziękuję. Pozdrowienia z Niemiec.
2020-12-09
Malwina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5
Opinia niepotwierdzona zakupem
To był mój trzeci zakup u pana Tomasza. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
2020-12-03
Anna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
5 / 5.0 28 opinii
pixelpixelpixelpixelpixel